Boxer Club Carpatia

Forum oficial al Clubului de Boxer din România
Acum este Dum Dec 16, 2018 8:56 am

Ora este UTC + 2 [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
MesajScris: Sâm Noi 07, 2009 3:38 pm 
Neconectat

...pentru discutii oficiale. Tehnic sunt convins ca se poate. Anume: cont disponibil doar membrilor BCC, cu parola de logare separata, sectiune destinata discutiilor oficiale, sedintelor online, pentru a elimina factorul "distantza" care este acuzat prea des. Topic in sectiune pentru fiecare "sedinta", ordine de zi anuntata cu cel putin o saptamana in avans, administrare/moderare stricta dar cu ban doar ca urmare a unui avertisment prealabil, ban doar in ce priveste discutia in curs exceptand cazul in care este urmat de radierea/demisia din randul membrilor BCC, posibilitate de retractare in cazul piratarii contului dar nu mai departe de... sa zicem 48 de ore de la postare... concluzii finale deschise, posibilitate de vot online in aceleasi conditii ca si postarile, dar cu retractare in mai putin de 24 ore si... in cazul retragerii votului aceasta este definitiva- se puncteaza ca abtinere... cum am spus, daca vrem cred ca se poate. ideea lasa loc pentru dezvoltare, dar in final ar trebui sa functioneze si sa ne faca realmente... functionali.

Sus
Răspuns cu citat  
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]